Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 58 z 58

Temat: usunięte z "Sferanet - instalacja światłowodowa (lub jej brak) na Bobrku"

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    No tego akurat nie wiedziałem, zawsze sądziłem, że te transfery do 10Gb/s, czy nawet 40Gb/s w sieciach FTTH, o których można poczytać w mądrych publikacjach to prawda, a tymczasem okazuje się, że to goowno prawda. No ale ty wiesz lepiej, a ja nie mam podstaw, żeby Ci nie wierzyć .

- - - Dopisano - - -

A radiówka to nie światłowodowy?

Zarzucasz mi, żem głupszy od małpy, a sam goowno wiesz i gowno rozumiesz .
    Doucz sie makgajwerze
    http://knc.pl/new/roznica-swiatlowodowy-radiowy.php

Cały czas podważam sens internetu światłowodowego w domu
    Dlaczego?

To musisz się zdecydować o co w końcu Ci chodzi. Kiedy mówię że się czepiasz ludzi o to, że mogą potrzebować szybkiego neta w domu to twierdzisz, że mówisz o kwestiach technicznych ciągnięcia światłowodu pod dom, a potem kiedy wyoślam kwestie techniczne których nie kumasz to zaś odwracasz kota i tym razem twierdzisz, że od początku podważasz sens światłowodu.
    Mimo, że wczoraj najwyraźniej zadałeś sobie trud i w końcu poczytałeś trochę teorii o tym o czym tu się mądrzysz i dowiedzialeś się, że istnieje pojęcie ftth i polega na obsłudze neta, tv i telefonu jednym urządzeniem podłaczonym do światłowodu, to dalej idiotycznie uważasz, że to nie ma sensu.

Tak właśnie to wygląda ale to Twoja sprawa. Jesteś kombinator i manipulator.

"Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

A może poprostu ktoś ma chęć posiadania netu z światłowodu i tyle, wielkie mi halo, tak samo jak z chęcią posiadania auta, rozumowanie...po co ci mercedes jak możesz mieć malucha i też dojedziesz

usunięte z "Sferanet - instalacja światłowodowa (lub jej brak) na Bobrku"

Wyjście zawsze z twarzą, tak obrócić aby było na jego...masz super predyspozycje na polityka nie_bój_żaby

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał naliks Zobacz post
    masz super predyspozycje na polityka nie_bój_żaby
    Owszem, czego nie można powiedzieć o tobie, bo ty tylko do łopaty się nadajesz. Prawda taka jest...
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 24-11-2015 o 17:13
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał naliks Zobacz post
    Wyjście zawsze z twarzą, tak obrócić aby było na jego...masz super predyspozycje na polityka nie_bój_żaby
    Na polityka sie nie nadaje, tam trzeba żonatych i najlepi dzieciatych a nie jednoręcznych "kulturystów", no chyba że na dublera dla Jarka
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Owszem, czego nie można powiedzieć o tobie, bo ty tylko do łopaty się nadajesz. Prawda taka jest...
    To już twoje zdanie, ale takie wkręty byś ludziom wmówił, naprawde ogłupiłbyś masy swoim krętactwem, śmiało można nazwać cie forumowym królem krętactwa...wiesz czemu napisałem politykiem, bo nie musi sie na niczym znać jak ty
    Ostatnio edytowane przez naliks ; 24-11-2015 o 18:10

Kajów koło Gdziejowa
    Myślę że z Antonim tworzyłby wspaniałą parę

Jakby zaczęli wszystko obracać do góry nogami to by sie światłowody ze Sferanet zapchały i internauci mieliby Blackout
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Uprawnienia