Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Na jesienne długie wieczory...

Głównie wieś
    Wpisów
    131

Na jesienne długie wieczory...

To co polecacie obejrzeć?
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Cytat Napisał arnika Zobacz post
    To co polecacie obejrzeć?
    Dobry serial. Dla babeczek polecam np. Affair

Albo "Gotowe na wszystko" 9 sezonów

A ja polecę coś do przeczytania książki Agnieszki Lingas-Łoniewskiej,jak dla mnie rewelacja

gangsterskie z tego roku i poprzedniego legend, pakt z diabłem i straigh outa compton.;D

Może warto obejrzeć od czasu do czasu jakiś bardziej ambitny film? Ja polecam kino Światowid, tam znajdziecie ambitne filmy reżyserów z całego świata. Ostatnio wykupiłam karnet i oglądałam filmy przez cały tydzień.

"Gotowe na wszystko", "Wentworth, a z fajnych filmów to "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach".

Ja polecam serial Gra o tron. Polecam tez Słaby punkt z Anthonym Hopkinsem. ostatnio oglądałam tez 5 fale z moją księgowa w Jelenia Góra w kinie i wyszłyśmy zadowolone więc mogę polecić jeszcze dla kogoś o mocnych nerwach polecam tez Obecnośc 1 i obecność 2

Uprawnienia