Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: Akcja ''Nakarm psa'' wybieramy pieska, klikamy codziennie

czeluściach foruma
    Kapsel dawno już nakarmiony......

Kajów koło Gdziejowa
    Dlaczego tylko kapstla karmicie? Tam też są inne pieski
    Ostatnio edytowane przez Rufijok ; 07-12-2015 o 20:25 Powód: bo sie cima i zima zrobiło
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

czeluściach foruma
    Czytej uważnie..... Kapsel już DOWNO nakarmiony.

Kajów koło Gdziejowa
    No wiem że nakarmiony, ale moje pytanie brzmiało dlaczego tylko Kapsel ? Inne pieski też chcą jeść
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Kochani, ktoś może powiedzieć, że po co klikać, jak można samemu od razu karmę kupić i zanieść. Owszem można, wiele osób kupuje i zanosi. Jednak jeśli portal olx zobowiązał się przekazać karmę- to myślę, że warto kliknąć, by wirtualnie konta tych piesków zapełniły się w 100%. Dzięki temu i my spełnimy dobry uczynek dla naszych braci mniejszych, i ponadto organizator upewni się, że ma taka akcja sens, i być może w przyszłości będzie jeszcze więcej do zaoferowania dla zwierząt. Pamiętajmy, że zwierzęta w Polsce nadal są tematem tabu dla większości polityków, nie ma dla nich żadnych programów by chronić ich życie, zdrowie. A jak już ktoś się o nie upomina, to od polityka usłyszy, że można uśpić, bo pies generuje koszty. Była niedawno kłótnia mieszkańców z jednym z polityków PO.
    ''Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy Cię nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starci​u z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie'' George G. Vest

Bardzo fajna akcja - szkoda, że się spóźniłam. w takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak kupić karmę i zawieźć.

Uprawnienia