Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Temat: Pralka nie wypompowuje wodę

Pralka nie wypompowuje wodę

Czy mógłby ktoś doradzić szybciutko jak wybrać wodę z pralki, bo jej nie wypompowuje. Coś się jej (praleczce) pokiełbasiło i nabiera wodę kiedy już musi ją wypompowywać. Za dużo tej wody. Filtr jest czysty ale boje się odkręcać, bo woda pójdzie pod dużym ciśnieniem i żaden ręcznik nie pomoże. Dzwiczki, wiadomo, też nie będę otwierać. Jak tą wodę wydosatac?

ups.... ale zanim ktoś Ci na forum konkretnie poradzi to woda skiśnie. Niestety ja nie poradzę, bo mam pralkę od góry ładowaną.
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Zabrakło najważniejszego... jaka pralka? Czasem w okolicach filtra (pod klapką) jest wężyk spustowy, jeżeli nie ma, to pozostaje Ci odkręcenie filtra.
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Pomyślało się...zakręciło się kranik dopływu wody i nic jej nie pozostało...włączyło się odprowadzenie i wirowanie. Sorki za panikę. Najśmieszniejsze, że dzisiaj był "fachowiec" a jak poszedł, to........

Szkoda że tak późno czytam, znam sie troche na naprawie pralki i zmywarki, taki samouk
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Z tego co ja zrozumiałem, to vigor napisał , że boi się odkręcić filtr bo ma pełną pralkę wody i poszukuje sposobu na jej spuszczenie. Widocznie przed praniem sprawdził, że filtr jest czysty. "Prezes" znów twierdzi, że vigor sprawdzając czystość odkręcił filtr z napełnioną pralką . Widocznie nie zrozumiał jego przekazu. Masz dwie możliwości. 1. Zawezwać fachowca albo ceuera , by uruchomił pompę albo- 2. Podstawiwszy tacę pod pralkę odkręcając powoli filtr wylewać wodę aż się pralka opróżni.

- - - Dopisano - - -

Po każdym praniu tak czynię wylewając resztki wody, by tam przez wiele dni nie kisła.

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał Ki-koker Zobacz post
    Po każdym praniu tak czynię wylewając resztki wody, by tam przez wiele dni nie kisła.
    Nie lepiej mieć więcej ciuchów, częściej prać i schludnie wyglądać?
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Taaaaak.Zgadzam się. Najlepiej mieć więcej ciuchów i prać dziennie a najlepiej dwa razy dziennie, tylko jak tu nazbierać do pełnego wsadu około 4 kilogramów?
    Może są tacy co dziennie piorą 1 koszulkę, majtki i skarpetki w automacie by wyglądać schludnie i by im woda w pralce nie skisła , tylko.....czy można tak bezmyślnie wylewać hektolitry wody do kanalizacji?
    Mając sweterki, koszule welurowe czy kaszmirowe nie można ryzykować prania w pralce nawet na delikatnym (wełna) programie. Co innego flanela albo inne chińskie sztuczne badziewie.

Ja mam niedużo ubran i część z nich dziurawych. Podobno sam sobie wystawiam wizytówkę ale mnie to jakoś bardzo nie rusza.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Kajów koło Gdziejowa
    Nie szata zdobi człowieka
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Uprawnienia