Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: Co kupić dziecku na roczek?

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Gąsienica gawędziarka
    Attached Images Attached Images
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał arnika Zobacz post
    Taki dylemacik mam
    Roczek na początku nowego roku będzie, także jeszcze kapke czasu, ale podpowiedzcie co
    O zabawce jakij myślałach, ale tego je tela, że głowa boli. Podpowiydzcie czym sie Wasze dziecka bawiły
    Ja każdemu zawsze kupuje alkohol i w miarę możliwości amunicję. O dziwo zawsze zadowoleni. Ciekawe dlaczego? Najlepsze są najprostsze rozwiązania.

Ja bym kupiła stolik interaktywny, pełno przycisków, dźwięków. Takie coś naprawdę przykuwa uwagę malucha, wiem to z własnego doświadczenia bo moja córka dostała na roczek własnie taki stolik -(...)
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 31-03-2016 o 09:31 Powód: linki

Zawsze fajnym prezentem są wszelkiego rodzaju gry angażujące całą rodzinę. Może na początek klocki tego typu http://bonito.pl/k-43517915-little-p...y-cubes-na-wsi

prezent

W tym roku mój chrześniak obchodził 2 urodziny. Zabawek ma tyle, że zajmują 2 regały z Ikei i większością z nich się nie bawi dłużej niż 5 minut. Stwierdziłem, że zamiast kupować mu kolejną niepotrzebną i drogą zabawkę zacznę dla małego odkładać małe kwoty tak aby po skończeniu 18 roku życia miał na mały start. Znalazłem na http://pkoubezpieczenia.pl/inwestycj...e-oszczedzanie fajną ofertę. Co miesiąc będę opłacać składkę a rodzice w każdej chwili mogę dopłacić jakąś kwotę. Gdy mały już dorośnie zawsze będzie mieć kapitał ma start czy choćby na studia czy auto. Uważam, ze taka opcja jest naprawdę mądrym rozwiązaniem a małą zabaweczkę zawsze można kupić.

Ja bym był ostrożny z tym odkładaniem do banku. Przerabiałem to w przeszłości. Były książeczki SKO, mieszkaniowe itp. Wszystko szlag trafił albo zeżarła inflacja. Szesnaście lat to szmat czasu i nie wiadomo co się może jeszcze wydarzyć. Pewniejsza jest skarpeta . Popytaj starszych i potem zdecyduj.

Staram się kupować coś co da szczęście + rozwój. np gry edukacyjne i balony

Może być autko na akumulator. Są takie co steruje sie z pilota i manualne w jednym. Prezent co prawda nie taki tani bo ze 500 zeta ale posłuży napewno więcej niż rok a nawet i niejedno dziecko obsłuży
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Uprawnienia