Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: Co kupić dziecku na roczek?

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Gąsienica gawędziarka
    Attached Images Attached Images
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał arnika Zobacz post
    Taki dylemacik mam
    Roczek na początku nowego roku będzie, także jeszcze kapke czasu, ale podpowiedzcie co
    O zabawce jakij myślałach, ale tego je tela, że głowa boli. Podpowiydzcie czym sie Wasze dziecka bawiły
    Ja każdemu zawsze kupuje alkohol i w miarę możliwości amunicję. O dziwo zawsze zadowoleni. Ciekawe dlaczego? Najlepsze są najprostsze rozwiązania.

Ja bym kupiła stolik interaktywny, pełno przycisków, dźwięków. Takie coś naprawdę przykuwa uwagę malucha, wiem to z własnego doświadczenia bo moja córka dostała na roczek własnie taki stolik -(...)
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 31-03-2016 o 09:31 Powód: linki

Ja bym był ostrożny z tym odkładaniem do banku. Przerabiałem to w przeszłości. Były książeczki SKO, mieszkaniowe itp. Wszystko szlag trafił albo zeżarła inflacja. Szesnaście lat to szmat czasu i nie wiadomo co się może jeszcze wydarzyć. Pewniejsza jest skarpeta . Popytaj starszych i potem zdecyduj.

Staram się kupować coś co da szczęście + rozwój. np gry edukacyjne i balony

Może być autko na akumulator. Są takie co steruje sie z pilota i manualne w jednym. Prezent co prawda nie taki tani bo ze 500 zeta ale posłuży napewno więcej niż rok a nawet i niejedno dziecko obsłuży
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Zabawki dla dziecka na roczek to mega duża paczka klocków. Zwykłych klocków. Nie lego, tylko normalnych. Ja osobiście kupowałam dwie paczki duże, żeby dziecko miało duzo frajdy. Dziecko bawi sie tymi klockami do teraz a ma 6 lat. Prezent zawsze trafiony. Przy dzisiejszych wymyślnych prezentach zwykłe klocki rozwijają wyobraźnię i zabierają dlugie chwile czasu. wciągają na długo.

Uprawnienia