Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: Internet LTE Cyfrowy Polsat cieszyn i okolice.

Jak narazie jestem zadowolony. Mimo przekroczenia granicy limitu o ponad 10 GB internet nie zwolnił

ja mam lte nie polecam ,musiałem sobie założyć dodatkowe wifi z neostrady . Miało być bez ograniczeń w praniu wyszło że jak dziennie przekraczasz jakiś tam limit to on zwalnia ? Efekt był taki że jak przyszyłem z pracy to internetu już nie było bo dzieci wystukały

Kajów koło Gdziejowa
    Ja nie wykorzystuje 30 GB transferu a gdybym wykorzystał to mam jeszcze "internet bez limitu" Dzięki tej usłudze po wykorzystaniu pakietu danych będę mógł korzystać z Internetu LTE z prędkością do 5 MB/s. Korzystam z oferty plusa
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Ja nie wykorzystuje 30 GB transferu a gdybym wykorzystał to mam jeszcze "internet bez limitu" Dzięki tej usłudze po wykorzystaniu pakietu danych będę mógł korzystać z Internetu LTE z prędkością do 5 MB/s. Korzystam z oferty plusa
    Ja ostatnio ssałem kilka filmów, i za trzy doby zassałem 50GB😁
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kajów koło Gdziejowa
    Na jakim sprzęcie zasysałeś, że tak długo trwało? Elsa Microlink 56k ?

1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Torrenty mają ograniczenia.😱

Wysłane z mojego HTC Desire 816 przy użyciu Tapatalka
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uprawnienia