Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: Kozie mleko

Bardzo współczuję

Coś mi się kojarzy, że jak mały był malutki to mieliście jakąś bakterię? Tak?
    Bo oprócz alergicznych spraw może gdzieś siedzieć ukryty pasożyt, albo bakteria i robi spustoszenie. Opieram się na doświadczeniu znajomych, nie wymyślam. Dlatego szczegółowe badania są ważne. Poszukaj immunologa. Oni mają inne podejście, sprawdzą na wylot. Bo po co dzieciaka sterydami traktować, a czasem już nie ma wyboru.

Na roztocza dobry jest Allergoff. Stosujesz? Do płukania bielizny i pościeli olejek z drzewa herbacianego.

Wierzę, że jesteście pod stałą opieką lekarzy, ale doskonale wiem, że tam gdzie kończą się możliwości i pomysły jednego lekarza, dla drugiego to jest dopiero początek działania.

Sprawdź sobie to mleczko. Ale ostrożnie.

I ziemniaki wyeliminuj.
    Mój cień przypomniał mi dzisiaj o istnieniu kogoś niesamowitego...

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał Krzaczek_Malin Zobacz post

We wszystkim będę go kąpać byle tylko moje dziecko nie cierpiało, nawet w kozich bobkach, kozim mleku, złocie i błocie.
    Nie no, spoko. Po prostu będą to dosyć kosztowne kąpiele.

Krzaczek_Malin namiary na Górki wysłałam na priva. Jakbyś nie kojarzyła miejsca to napisz.

na ul. Dębowej w Cieszynie pan ma kozy i chyba sprzedaje mleko, bo nasz sąsiad bierze dla maleństwa swojego. Dom przy skrzyżowaniu Dębowej i Długiej (taki stan surowy -zarzucone budowa)

OK, dziękuję Wam!

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Mój sąsiad handluje kozim mlekiem.

Wysłane z mojego HTC Desire 816 przy użyciu Tapatalka
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uprawnienia