Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: Podpisz petycję

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    Co Ci przyszło do głowy, ze zamiast skupić się na meritum, zaczynasz budować jakieś wątki poboczne i imputować mi rzeczy, których nie napisałem?
    Żabko. Nic ci nie imputuję. Wyrażam swoją opinię i -wierz mi- nie miałem najmniejszego zamiaru budować wątków pobocznych. Bez względu czy strona jest wiarygodna czy nie wolę dmuchać na zimne a przede wszystkim wolno mi chyba wyrażać swoje zdania i obawy. Do tego został utworzony ten portal.
    Wolna wola .

Kajów koło Gdziejowa
    "Najwięksi idioci to krytycy, nic nie robią bo nic nie potrafią robić a wszystko krytykują".

Oczywiście że tak jest, mamy tu takiego jednego malkontenta co krytykuje absolutnie wszystko i wszystkich i na dodatek strzała myśli że ma zawsze racje .

Ci co sie pod taką petycją podpiszą to raczej pasują do komunizmu a nie do wolnorynkowego kapitalizmu, ale czego innego można się po tym ciemnogrodzie spodziewać jak zamiast się dokształcać to sie modlą .
    Ostatnio edytowane przez Rufijok ; 24-01-2016 o 17:43
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał Ki-koker Zobacz post
    Żabko. Nic ci nie imputuję. Wyrażam swoją opinię i -wierz mi- nie miałem najmniejszego zamiaru budować wątków pobocznych. Bez względu czy strona jest wiarygodna czy nie wolę dmuchać na zimne a przede wszystkim wolno mi chyba wyrażać swoje zdania i obawy. Do tego został utworzony ten portal.
    Wolna wola .
    Temat dotyczy petycji i mediów. Jeżeli nurtują cię kwestie pozyskiwania danych w sieci i zaufania do innych nacji to zawsze możesz poruszyć je w oddzielnym temacie. Przypominam jednakowoż, że w przeszłości przewijało się na tym forum wiele innych petycji i jakoś w tamtych przypadkach nie nurtowały cię wspomniane kwestie. Najzwyczajniej trollujesz, z resztą tak, jak i ten drugi, jednak w jego przypadku nikogo to nie dziwi (głupie to, w każdym temacie musi coś napisać, żeby zwrócić na siebie uwagę), ale tobie się dziwię.
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 24-01-2016 o 18:15
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    Jeżeli nurtują cię kwestie pozyskiwania danych w sieci i zaufania do innych nacji to zawsze możesz poruszyć je w oddzielnym temacie. .
    OK. Następnym razem dostosuję się do twoich uwag i założę pokrewny temat z moimi wątpliwościami do tematu poruszonego przez inną osobę.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Swoje wątpliwości wyraziłeś w poście nr 6 i bardzo słusznie, ponieważ nie dopowiedziałem kto jest organizatorem tej akcji (sądziłem, że każdy sam sobie to sprawdzi), ale naprawiłem swój błąd w odpowiedzi na twój post. Następne twoje posty to już niepotrzebny i niczym nie uzasadniony sarkazm.
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Kajów koło Gdziejowa
    Coś ci sie kikuś koalicja z ropuchem sypie , ale jak to mówią, spółki ani dioboł nie chce
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

...a co? On jest tak samo jak ty .... z jedynej słusznej partii?

Uprawnienia