Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Temat: Blokowanie komentarzy

Kajów koło Gdziejowa
    No nie całkiem, po peselu sprawdzają wszystko co z Tobą związane np. komornik szuka po peselu czy dłużnik nie jest w posiadaniu jakichś nieruchomości itd, policja po wpisaniu peselu ma wszystkie Twoje dane, byłe miejsca pobytu stałego, posiadane samochody z nr. rejestracyjnymi, czy masz zezwolenie na broń itd. tak się składa że coś o tym wiem

- - - Dopisano - - -

Na beskidzkiej pod podobnym artykułem dają czadu i jakoś wulgaryzmów tam nie widać.
    Ostatnio edytowane przez Rufijok ; 17-02-2016 o 20:37
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    I bardzo dobrze, że blokują komentarze!
    Za robotę byście się wzięli, a nie pierdoły po internetach pisali
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Kajów koło Gdziejowa
    A co mamy robić? Tortownie otworzyć i torty piec? Podobno konkurencja duża i nie idzie nic sprzedać.

Czyżby ktoś tu biznes tortowy miał? Pytam, bo moim marzeniem jest walka na torty - tak jak w hamerykańskich komediach. Jak jakiś klient nie odbierze większej partii to chętnie powalczę tortami na gołe klaty

Ja tam wolę obrzucać się frytkami.

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał krokusik Zobacz post
    Czyżby ktoś tu biznes tortowy miał?

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał Ki-koker Zobacz post
    Ja tam wolę obrzucać się frytkami.
    Chodzisz na obiady po 8 zł a frytkami chciałbyś rzucać, jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić.

jego wysokośc PINDEL

Cytat Napisał Cieszynianka84 Zobacz post
    Witam, Mam pytanie: Dlaczego OX, Beskidzka24 a nawet GazetaCodzienna blokują i cenzurują komentarze dotyczące Pani vice-burmistrz Skoczowa i księdza proboszcza? Czy może tutaj, na forum też nam nie wolno nic na ten temat pisać? Plotki niosą się po powiecie, a to dlatego, ze władza nabrała wody w usta i każdy musi sie domyślać o co chodzi. Każdy kto cokolwiek wie na ten temat zostaje zbanowany. Ciekawe...
    Masz rację! to samo jeżeli chodzi o tego gostka -wszystkie negatywne znikają! a ten dopiero odwala numery!nawet nie oszczędza swojego poprzednika.
    a ilu prawdziwych księży już wykończył to Bóg raczy wiedziec.

Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    ..Chodzisz na obiady po 8 zł a frytkami chciałbyś rzucać, jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić.
    Jak łumjysz rachować to wyńdzie ci, że tort je droższy łod łobjadowych frytek.

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał Ki-koker Zobacz post
    Jak łumjysz rachować to wyńdzie ci, że tort je droższy łod łobjadowych frytek.
    Tego nigdzie nie kwestionuje, rozumiem że ciebie na rzucanie tortami nie stać a krokusik chętnie by sobie porzucała a więc może kiedyś spełni się jej marzenie. Jeżeli tekst w poprzednich postach jest dla ciebie za trudny i go nie rozumiesz to przeczytaj kilkarotnie.

''Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy Cię nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starci​u z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie'' George G. Vest

Uprawnienia