Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Temat: usunięte z "NWO - mit czy realne zagrożenie?"

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Nie uważasz, że zajmowanie się twoim zlepkiem hasełek doprowadzi do kolejnej pyskówki, która do końca rozpieprzy temat? Jeszcze tydzień temu byłeś przeciwny takim pyskówkom, cóż się stało, że zmieniłeś zdanie?
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Skoro nie potrafisz pociągnąć tematu w ramach tematu i zamiast tego wolisz próbować dyskredytować mnie dziwną mniemanologią to faktycznie przedmiot tematu raczej nie poczuje się usatysfakcjonowany krisiu.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    To co krisiu, minęły trzy dni, jesteś już w stanie odpowiedzieć na moje pytanie?

Nie odpowie Ci na zadane pytanie ponieważ jak sam pisze

doprowadzi do kolejnej pyskówki
    Troll nie potrafi dyskutować i tylko pyskuje, musiałby w kolejnym temacie pisać swoje ulubione hasła typu "niech ci ktoś tekst przetłumaczy", "nie rozumiesz tekstu" .
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

czeluściach foruma
    Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Troll nie potrafi dyskutować i tylko pyskuje, musiałby w kolejnym temacie pisać swoje ulubione hasła typu "niech ci ktoś tekst przetłumaczy", "nie rozumiesz tekstu" .
    Rufi, ale to od Ciebie dużo razy tutaj to czytałam.....

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał Krilady* Zobacz post
    Rufi, ale to od Ciebie dużo razy tutaj to czytałam.....
    Ale od niego więcej niż ode mnie , ten troll pisze to w co drugim poście i jakoś tego nie zauważyłać, szkoda, ale ja ciebie rozumiem, jako ostatnia przedstawicielka TWA komuś musisz przytakiwać , jak krisek to napisał 10 razy było OK, ale jak ja to napisałem 2-3 razy żeby go przedrzeźnić to wielkie hallo, trzymaj się dzielnie, pozdrów ode mnie TWA

Wracając do tematu mam tu coś dla kriska, według niego pijani kierowcy nie powodują wypadków.

Kolejny pijany kierowca

http://www.beskidzka24.pl/artykul,ko...wca,42249.html
    Ostatnio edytowane przez Rufijok ; 05-03-2016 o 20:38

czeluściach foruma
    Sorki, jo tu widzym ino Twoi TWA
    I naprawdę więcej razy to czytałam od Ciebie a zwróciłam teraz na to uwagę, bo "przyganiał kocioł garnkowi". Sorry, ale to jest prawda i nie uważam, żebyś go akurat tutaj "przedrzeźniał". Hehe, mom wrażenie, żeś sie nieco zapędził....

Jo Was głównie czytom i tylko czasem naprawdę mam chęć co nieco sprostować.....

- - - Dopisano - - -

Aaa, i te emotke TWA dej se do podpisu, bo ganc do Ciebie pasuje

Kajów koło Gdziejowa
    Sorki, jo tu widzym ino Twoi TWA
    Sorki , ale Wisi już chyba od 2 tygodni nic nie napisał (wiem dlaczego), Ceuer w "masz nie masz" 2 posty a jak Ty dyszola widzisz w moim TWA to już potrzebujesz taaaakie

czeluściach foruma
    Haha, no toś strzelił prezentację Twojego TWA

I daj już spokój z tym TWA, bo to jest Twój wymysł i twór. Wiadomo że zawsze i wszędzie są ludzie, którzy się mniej lub bardziej lubią czy rozumieją i już. Ot, cała filozofia a nie żadne TWA....

Kajów koło Gdziejowa
    Haha, no toś strzelił prezentację Twojego TWA
    To nie było owiane żadną tajemnicą , dlatego dziwię się że Ciebie to dziwi.

wszędzie są ludzie, którzy się mniej lub bardziej lubią czy rozumieją i już. Ot, cała filozofia a nie żadne TWA....
    W waszym przypadku było inaczej, jak jedna powiedziała że czarne jest białe to wszystkie przytakiwały, jak w przysłowiu "jeśli wejdziesz między wrony musisz krakać jak i one"

Uprawnienia