Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Temat: Jedzonko do pracy

Na pewno do pracy wybrałabym coś, co nie kłóci się z savoir vivre. Nie może to być jajko czy ryba. Najlepiej wybrać jakieś zdrowe przekąski typu kanapki z wafli ryżowych czy orzeszki. Dobrze sprawdza się także jogurty z dodatkiem owoców albo zdrowe mixy owocowo-warzywne (maja jednak jeden minus, trzeba je przygotować dzień wcześniej).

Kurczaka można sobie na małe kawałki pokroić i przysmażyć w przyprawie do gyrosa. Podzielić na mniejsze porcje i zamrozić, a potem tylko dodać do ulubionego zestawu. Np ryż, kukurydza, kapkę majonezu z jogurtem i curry, na to kura.
    Czy jakiegoś miksu sałat.

Na jeden posiłek można też zmiksować ulubione owoce i zakręcić do kubeczka.

Albo po prostu nakroić do dzielonego pojemnika warzywa. Marchewkę, paprykę... co tam kto lubi i zagryzać jaką kanapką. Czy same.

Ewentualnie Gorący kubek.
    Zupełnie jakbyśmy poznali się tylko po to, żeby się ze sobą żegnać.

(Daniel Glattauer – Wróć do mnie)

Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    A coś bardziej konkretnego? Pizza z dostawą na golgote albo chodnik podścianowy?
    Jak już pisałem...była już pizza kebab kotlety i szaszłyki
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

czeluściach foruma
    Gorący kubek - fuuuujjjj!

Z kurczakiem fajny pomysł

Cytat Napisał Mizu1 Zobacz post
    Na pewno do pracy wybrałabym coś, co nie kłóci się z savoir vivre. Nie może to być jajko czy ryba.
    Możesz wyjaśnić co masz na myśli?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Cytat Napisał Mizu1 Zobacz post
    Nie może to być jajko czy ryba.
    Dlaczego?
    Ja bym raczej powiedziała, że to czosnek w dużych ilościach kłóci się z savoir vivrem

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał łopica Zobacz post

Ewentualnie Gorący kubek.
    Niiiiiii, gorący kubek mi nie służy
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Jako że ja mam możliwość to czasem do pracy biorę warzywa na patelnię i tam je podgrzewam (podsmażam) musli z jogurtem też się jadało

czeluściach foruma
    Heh, dziś sobie wzięłam do pracy sałatkę z rukoli i innych zielenin z kurczakiem i grzankami...pyyycha! I fajna odmiana choć trzeba było uważać na liście na zębach

A ja eksperymentuje dietetycznie z jedzeniem zrobionym wcześniej w domu na parze. Kupiłam sobie nareszcie solidny garnek do gotowania na prze z philipiaka i to co mi zostanie z obiadu to daje do lunchboxa na następny dzień.

Kajów koło Gdziejowa
    Jo bierym do roboty klapsznite z żółtym syrym i z salcesónym bądź z szyneczką, coś podobnego jak na foto.

Jak jo by jodoł tak jak wy to bych już przed robotóm drgawek dostoł.
    Ostatnio edytowane przez Rufijok ; 26-07-2016 o 10:18
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Uprawnienia